Šķērsstieņu Meklētājs
Akcijas preces - samazināta cena
Mūsu atrašanās vieta

Jumta Bagāžnieks - mēs sapratīsim, kas jums ir nepieciešams

Jumta Bagāžnieks - mēs sapratīsim, kas jums ir nepieciešams

Jumta bagāžnieki - kā izvēlēties?
Jumta bagāžnieki ir tautā lietots apzīmējums, ko cilvēki attiecina uz dažādiem izstrādājumiem. Tādēļ, ja vērsīsieties jumtabagāznieki.lv veikalā ar nolūku iegādāties jumta bagāžnieku, pārdevējs, visticamāk, sākotnēji precizēs – vai Jums ir nepieciešama jumta kaste vai jumta šķērsstieņi, ko mēdz dēvēt arī par jumta reliņiem.

Jumta bagāžnieks – kādam mērķim?
Nākamais jautājums dabiski būs, kādam mērķim ir nepieciešams jumta bagāžnieks. Iespējams, Jums patīk ceļot, un ir nepieciešama uz šķērsstieņiem stiprināma jumta kaste vai arī Jūs vēlaties pārvadāt dažāda gabarīta priekšmetus, piemēram, dēļus, ko droši novietot un nostiprināt uz jumta šķērsstieņiem.
Jumta bagāžnieks – ar kādu budžetu rēķināties?
Izvērtējot budžetu, ko esat gatavs ieguldīt jumta bagāžnieka iegādē, pats svarīgākais ir atbildēt sev pašam uz jautājumu – vai Jums svarīgāka ir augsta kvalitāte vai salīdzinoši zemāka cena.

Materiāla kvalitāte
Izprotot kvalitatīva jumta bagāžnieka priekšrocības, cilvēki ļoti reti izvēlas lētāko risinājumu.
Veikalā Jumtabagaznieki.lv pamatā var iegādāties divu ražotāju jumta bagāžniekus. Thule ir viens no zināmākajiem zīmoliem šajā nozarē. Šī ražotāja jumta bagāžnieki ir izstrādāti un pārdomāti līdz sīkākajai detaļai. Jumta bagāžniekiem ir izmantoti kvalitatīvākie materiāli, piemēram, jau pēc taustes var secināt, ka alumīnijs ir ļoti izturīgs, savukārt plastmasai ir perfekts lakas pārklājums. Tāpat slēdzenēm tiek izmantoti inovatīvi risinājumi, zagļiem tās ir praktiski neiespējami uzlauzt.
Neapšaubāmi, Thule jumta bagāžnieki cenas ziņā ir līdzvērtīgi augstajai kvalitātei.

Ilgmūžība
Iegādājoties Thule jumta bagāžnieku, cilvēks var būt drošs, ka, periodiski notīrot no tā sāli un smiltis, tas kalpos teju vai mūžīgi. Šādam jumta bagāžniekam vides apstākļu ietekmē praktiski nekas nevar notikt.

Drošība
Ja vēlaties jumta bagāžniekā pārvadāt salīdzinoši smagus priekšmetus, pilnīgi noteikti izvēlieties Thule izstrādājumu. Dažādu ražotāju jumta bagāžniekiem ir līdzīgs pieļaujamais svars, ko tajā atļauts pārvadāt. Taču Thule jumta bagāžnieki ir izstrādāti ar papildus rezervi, tādēļ, pārvadājot salīdzinoši smagākus priekšmetus, ir pilnīgi droši, ka automobilim netiks kaitēts.

Ērta lietošana

Svarīgi ir arī tas, ka, nomainot auto, Thule jumta bagāžnieku varēsiet viegli noņemt un pielāgot citai automašīnai, kā arī ir pierādījies, ka šī ražotāja izstrādājumus visvieglāk ir pārdot lietotus.
Thule jumta bagāžniekiem ražotājs nodrošina ļoti labu garantiju un pēcgarantijas servisu.
Jumta bagāžnieks ar pienācīgu kvalitāti un pieņemamu cenu
Ja jumta bagāžnieku plānojat izmantot reti, piemēram, tikai vasarā, tad iespējams Jums derēs zīmola

CRUZ jumta bagāžnieks.
Tas lieliski pildīs savu funkciju, uz tā droši varēs pārvadāt visu nepieciešamo.
Tiesa, materiāla ilgmūžība un izturība nebūs tik augsta kā Thule jumta bagāžniekiem, kā arī jārēķinās ar sarežģītāku noņemšanu un uzstādīšanu citam automobilim.
Ja plānojat jumta bagāžnieku pēc laika pārdot, iesakām tomēr izvēlēties Thule izstrādājumu.

Lasīt vairāk

Thule jumta teltis - ņemiet līdzi savu iedzīvi

Thule jumta teltis - ņemiet līdzi savu iedzīvi

Thule jumta teltis - kā izvēlēties?

Izvēloties Thule teltis, ņemiet vērā tādus faktorus kā auto parametri, ceļotāju skaits, nakšņošanas teritorijas veids, un jūsu kempinga preference. Thule piedāvā plašu telšu veidu sistēmu klāstu, ieskaitot jumta teltis un teltis uz sakabes āķa, nodrošinot iespējas dažādiem transportlīdzekļiem, ceļošanas vēlmēm un visiem piedzīvojumiem. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku jumta telšu uzstādījumam vai piekabes telšu sistēmai, Thule ir ideālais risinājums jūsu piedzīvojumiem ārā.

Kāpēc izvēlēties Thule jumta teltis? 

Thule teltis ir izstrādātas ar uzmanību pret izturību, daudzfunkcionalitāti un lietotājam draudzīgu dizainu, nodrošinot izturību un komfortu jebkurā vidē. Ar slavenu reputāciju un inovāciju apņemšanos, Thule teltis piedāvā ideālu savienojumu starp kvalitāti, funkcionalitāti un stilu, padarot tās par vadošo izvēli āra entuziastiem, kuri meklē piedzīvojumus ar pašpārliecību un ērtībām.

Dizains: Izgatavotas izturīgas un stilīgas, Thule automašīnu teltis kā Basin, Foothill un Approach, lepojas ar gludiem dizainiem un izturīgiem materiāliem, nodrošinot uzticamību katrā ceļojumā.

Ērtības: Ar funkcijām kā viegla uzstādīšana un plaši interjeri, Thule jumta teltis piedāvā nepārspējamu ērtību ceļotājiem, kuri meklē komfortu ceļojot.

Dažādas teltis, dažādas pielietojuma iespējas: Thule piedāvā vairākas jumta teltis, kas pielāgotas dažādām ceļojumu vajadzībām, kā piemēram: ceļotāju skaitam, tālākiem maršrutiem, maršrutiem pa zemes ceļiem u.c...

Montāžas process: Thule jumta telšu uzstādīšana uz jūsu automašīnas ir vienkāršs process. Pāris minūšu laikā piestipriniet telti pie jumta bagāžnieku sistēmas, izmantojot nodrošināto aprīkojumu un ievērojiet instrukcijas, lai nodrošinātu drošu montāžu. Atcerieties, pirms uzstādiet jebkuru Thule telti, pārliecinieties, ka jums ir iegādāta jumta bagāžnieku sistēma! 
 
Ceļo komfortā un stilā: Izbaudiet brīvību ceļojot ar Thule jumta teltīm, kuras ir izstrādātas, lai nodrošinātu komfortu, drošību un ērtības, kur vien jūsu ceļojums jūs ved.

Piedzīvojumu gatavība: No nedēļas nogales izbraucieniem līdz ilgākiem ceļojumiem, Thule jumta teltis ir jūsu biļete uz piedzīvojumu, piedāvājot nepārspējamu daudzpusību un komfortu katram ceļotājam.

Izpētiet ar pašpārliecību: Ar Thule jumta teltīm, piedzīvojums gaida katrā pagriezienā. Dotieties ceļā ar mieru, zinot, ka jums ir uzticams patvērums, kur vien jūs izvēlēsities ceļot.
Lasīt vairāk

Thule Velosipēdu Bagāžnieki - lietošanai un auto jumta, sakabes āķa vai aizmugures durvīm

Thule Velosipēdu Bagāžnieki - lietošanai un auto jumta, sakabes āķa vai aizmugures durvīm

 Velo turētāji – kā izvēlēties?

Velo turētāji ir ērtākais un drošākais veids velosipēda pārvadāšanai. Taču tas nav vienīgais risinājums. Apsveriet savas iespējas, riteņa specifiku un, atkarībā no tā, izvēlieties sev piemērotāko pārvadāšanas veidu.

 

Pārvadāšanai uz jumta

Velosipēda pārvadāšanai uz mašīnas jumta, velo turētājs tiek stiprināts uz jumta šķērsstieņiem. Šis pārvadāšanas veids gan ir piemērots tad, ja cilvēks spēj riteni uzcelt uz mašīnas jumta, kā arī, ja braucamais nav smagāks par 20 kilogramiem.

Izvēloties jumtabagaznieki.lv pārstāvētā zīmola Thule velo turētāju, riteni pilnīgi droši var pārvadāt uz mašīnas jumta, neraizējoties, ka tas varētu nokrist. Šis zīmols ir viens no zināmākajiem un rūpējas par nevainojamu kvalitāti. Velo turētājiem izmanto kvalitatīvākos materiālus un inovatīvus risinājums, lai pārvadāšana būtu maksimāli droša un ērta. Kā arī šī ražotāja velo turētājiem tiek veikti kvalitātes testi, kas apliecina, ka tie ir visdrošākie.

Ražotājs velo turētājiem nodrošina lielisku garantiju un pēcgarantijas servisu.


Pārvadāšanai uz sakabes āķa

Ja velo turētājs uz jumta nav īsti piemērots, velosipēdu var nostiprināt uz sakabes āķa un šādā veidā to pārvadāt. Ar sakabes āķa stiprinājumu ir atļauts pārvadāt līdz 30 kg smagu velosipēdu.

Ja ir elektrovelosipēds, kas parasti sver vairāk kā 20 kilogramus, jāizvēlas sakabes āķa stiprinājums vai arī, ja tas ir iespējams, velosipēds jāstiprina pie auto aizmugures durvīm.


Pārvadāšanai uz aizmugures durvīm

Savukārt, ja velo turētājs Jums nav piemērots risinājums, kā arī nevēlaties velosipēdu pārvadāt, stiprinot to pie sakabes āķa, trešā iespēja ir velosipēdu stiprināt pie automašīnas aizmugures durvīm, un šādā veidā to pārvadāt. Jāņem gan vērā, ka ne visām automašīnām šāds risinājums ir iespējams.

Lasīt vairāk

Thule Bērnu Rati - Aktīvs dzīvesveids, aktīvām ģimenēm!

Thule Bērnu Rati - Aktīvs dzīvesveids, aktīvām ģimenēm!
Thule Bērnu Rati - Kā Izvēlēties?

Thule piedāvā plašu ratu klāstu, piemērotu dažādiem dzīvesveidiem, sākot no pilsētas ratiem līdz visurgājējiem skriešanas ratiem. Izvēloties Thule ratus, ņemiet vērā savas ikdienas aktivitātes, vajadzību pēc viena vai diviem sēdekļiem un vēlamās ērtību un komforta funkcijas.

Kāpēc Izvēlēties Thule Bērnu Ratus?

 • Izturība: Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas iztur dažādus apstākļus un reljefus.
 • Daudzpusība: Piemērotas opcijas skriešanai, pilsētas lietošanai vai augošām ģimenēm.
 • Lietotājdraudzīgums: Funkcijas, piemēram, salocīšana ar vienu roku un regulējami rokturi, padara tās ērtas lietošanai.

Izvēloties Thule ratus, jūs ieguldāt kvalitātē, drošībā un ērtībā, nodrošinot komfortablu un patīkamu pieredzi gan vecākiem, gan bērnam, neatkarīgi no tā, vai pārvietojaties pa pilsētas ielām vai izpētāt dabas takas.

Dizains

 • Mūsdienīgs un Stilīgs: Thule bērnu ratiem ir mūsdienīgs dizains ar izturīgiem alumīnija rāmjiem un augstas kvalitātes audumiem.
 • Ergonomisks Komforts: Regulējami rokturi un nolaižami sēdekļi nodrošina komfortu gan vecākiem, gan bērniem.

Ērtības

 • Salokāms ar Vienu Roku: Modeļi, piemēram, Urban Glide 3, viegli salokāmi ar vienu roku kompaktai uzglabāšanai un transportēšanai.
 • Viegls un Kompakts: Pilsētas rati, kā Thule Shine un Thule Spring, ir ideāli piemēroti pilsētvidei.

Dažādi Rati - Dažādi Pielietojumi

 • Thule Urban Glide 3: Daudzpusīgi visurgājēju rati, ideāli piemēroti skriešanai un ikdienas lietošanai ar gaisa pildītām riepām un grozāmu priekšējo riteni.
 • Thule Urban Glide 3 Double: Divvietīgi rati ar tādām pašām funkcijām kā Urban Glide 3, piemēroti diviem bērniem.
 • Thule Urban Glide 4-Wheel: Piedāvā papildus stabilitāti ar četriem riteņiem.
 • Thule Shine: Kompakti un veikli pilsētas rati ātriem braucieniem pa pilsētu.
 • Thule Spring: Viegls, viegli salokāms pilsētas rati ikdienas piedzīvojumiem.
 • Thule Sleek: Daudzpusīgi un stilīgi rati, kurus var konfigurēt vienam vai diviem bērniem.

Galvenās Funkcijas visiem Thule Ratiem

 • Regulējami Rokturi: Piemēroti vecākiem ar dažādu augumu.
 • Nolaižami Sēdekļi: Nodrošina komfortu bērnam miega laikā.
 • Lieli Pārsegi: Pilna pārklājuma un ventilācijas nodrošināšanai.
 • Plaša Uzglabāšana: Lieli grozi un kabatas nepieciešamo lietu uzglabāšanai.
 • Drošība: Droši piecu punktu drošības jostas un atstarojošas strēmeles labākai redzamībai.

Thule Rati Dažādiem Dzīvesveidiem

 • Aktīvām Ģimenēm: Urban Glide sērija ir ideāli piemērota skriešanai un āra aktivitātēm.
 • Pilsētas Dzīvei: Thule Shine un Spring ir ideāli pilsētvidei ar to kompaktajiem dizainiem.
 • Augošām Ģimenēm: Thule Sleek var pielāgot vienam vai diviem bērniem, ideāli piemēroti augošām ģimenēm.
Lasīt vairāk

Cruz Safari Jumta Platformas - labākais budžeta klases variants

Cruz Safari Jumta Platformas - labākais budžeta klases variants

Cruz Safari Platformas - Kāpēc izvēlēties?

 • Universāls risinājums jumta uzglabāšanas vajadzībām
 • Izturīga konstrukcija ideāli piemērota dažādiem piedzīvojumiem brīvā dabā
 • Uzlabota aerodinamika, lai samazinātu gaisa pretestību un uzlabotu degvielas ekonomiku
 • Savietojams ar plašu automobiļu klāstu

Cruz Safari - Kā izvēlēties?

 • Ņemiet vērā savas automašīnas markas un modeļa saderību
 • Novērtējiet platformas kravnesību un izmērus
 • Izvēlieties atbilstoši savām konkrētajām uzglabāšanas un transporta vajadzībām
 • Pieejami budžetam draudzīgi risinājumi, kas piemēroti dažādiem finansiālajiem ierobežojumiem

Ērtības

 • Viegla piekļuve glabātajiem priekšmetiem
 • Vienkāršs uzstādīšanas process
 • Lietotājam draudzīgs dizains ikdienas lietošanai

Prakses izmantošana

 • Projektēts izturībai un uzticamībai dažādos apstākļos
 • Piemērots biežai un intensīvai izmantošanai

Materiālu kvalitāte

 • Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, nodrošinot izturību un ilgmūžību
 • Pretojas korozijai un nodilumam

Izturība

 • Izstrādāts, lai izturētu sarežģītus darba apstākļus un ilgstošu lietošanu
 • Nodrošina ilgtermiņa veiktspēju un uzticamību

Uzticamu un daudzpusīgu jumta platformu gadījumā apsveriet Cruz Safari. Šīs platformas piedāvā izturību, lietošanas ērtības un augstas kvalitātes izpildījumu, padarot tās ideālas dažādiem piedzīvojumiem brīvā dabā un ceļojumiem.

Lasīt vairāk

Thule Bērnu Velokrēsliņi - Ģimenei jāturas kopā!

Thule Bērnu Velokrēsliņi - Ģimenei jāturas kopā!

Drošība

Thule bērnu velokrēsliņi piedāvā maksimālu drošību jūsu mazulim. Velokrēsliņi ir aprīkoti ar piecu punktu drošības jostu un polsterētu sēdekli, kas nodrošina stabilitāti un komfortu. Izturīgais rāmis aizsargā bērnu no triecieniem un kritieniem, lai jūs varētu baudīt bezrūpīgu braucienu.

Dizains

Thule velokrēsliņu dizains ir ne tikai funkcionāls, bet arī stilīgs. Velokrēsliņi ir pieejami dažādās krāsās un modernās formās, kas lieliski sader ar jūsu velosipēdu. Ergonomiski veidots sēdeklis un viegls rāmis padara velokrēsliņu par ideālu izvēli gan īsām, gan garām braucienu distancēm.

Ērtība

Ērtība ir viena no galvenajām Thule velokrēsliņu priekšrocībām. Ātri un vienkārši uzstādāmi, šie krēsliņi nodrošina ērtu un drošu sēdvietu jūsu bērnam. Polsterēts sēdeklis un regulējami kāju balsti ļauj pielāgot krēsliņu jūsu bērna vajadzībām, garantējot komfortu visa brauciena laikā.

Priekšā un Aizmugurē Uzstādāmi Velokrēsliņi

Thule piedāvā gan priekšā, gan aizmugurē uzstādāmus bērnu velokrēsliņus, lai pielāgotos jūsu vajadzībām un velosipēda konfigurācijai. Priekšā uzstādāmie krēsliņi ļauj uzturēt ciešāku saikni ar bērnu brauciena laikā, savukārt aizmugurē uzstādāmie krēsliņi nodrošina vairāk vietas vecākam. Abos gadījumos Thule garantē augstu drošības un komforta līmeni.

Thule Sānu Nojumes | Marķīzes - izturīgas, augstas kvalitātes nojumes risinājumi jūsu transportlīdzeklim

Thule Sānu Nojumes | Marķīzes - izturīgas, augstas kvalitātes nojumes risinājumi jūsu transportlīdzeklim

Kāpēc izvēlēties Thule 3200 sānu nojumes | marķīzes?

Uzticams zīmols: Thule ir pazīstams ar izturīgu un augstas kvalitātes āra aprīkojumu, un Thule 3200 sānu nojumēm nav izņēmums. Izgatavotas no premjumklases materiāliem, piemēram, UV-izturīgiem audumiem, tās ir projektētas, lai izturētu dažādus laika apstākļus un nodrošinātu ilgstošu veiktspēju.

Kā izvēlēties?

Auto saderība: ņemiet vērā savas automašīnas tipu un izmērus, lai izvēlētos piemērotu nojumes izmēru un uzstādīšanas opcijas (jumta vai auto sienas). Ir dažādi izmēri nojumēm atkarībā no automašīnas lieluma un gabarītiem.

Pielāgojamība: izpētiet papildu piederumus, piemēram, sānu sienas montāžas komplektu, LED apgaismojumu un aizsedzošos paneļus, lai pielāgotu savu āra iekārtojumu.

Lietotāja preferences: noskaidrojiet savas konkrētās vajadzības attiecībā uz nojumes pielietojumu, aksesuāriem un lietošanas ērtumu, lai atrastu ideālu risinājumu savam āra dzīvesveidam.

Dizains

Elegantā un aerodinamiskā forma Thule 3200 sānu nojumēm papildina automašīnas estētiku. Pieejamas dažādos izmēros un krāsās, tās var tikt pielāgotas, lai atbilstu jūsu automašīnas tipam un personiskajām vēlmēm.

Ērtums

Inovatīvais dizains ar viegli izmantojamu izvilkšanas mehānismu ļauj ātri uzstādīt un salikt nojumes. Regulējamie kāju stiprinājumi pielāgojas dažādiem terēniem, nodrošinot stabilitāti un elastību jebkurā piedzīvojumā.

Funkcionalitāte

Efektīva saules aizsardzība ar Thule UV-izturīgiem audumiem, kas pasargā pasažierus no kaitīgajiem saules stariem. Vienlaikus vieglos lietus laikos nojumēm nodrošina būtisku patikšanu, uzlabojot āra komfortu un baudu.

Paplašināta āra dzīve

Dažāda pielietojuma iespējas: ideāli piemērotas kempingam, piknikam, tailgating un citiem āra pasākumiem, uzlabojot komfortu un ērtības jebkurā vietā. Izturība: izgatavotas, lai kalpotu ilgus gadus, ar augstas kvalitātes materiāliem un izgatavošanas tehniku, nodrošinot uzticamu veiktspēju. Lietotājam draudzīgas īpašības: izstrādātas, ņemot vērā lietotāju pieredzi no uzstādīšanas līdz uzturēšanai, nodrošinot bezrūpīgu āra baudīšanu.

Atklājiet ideālās Thule 3200 sānu nojumes, lai paaugstinātu savus āra piedzīvojumus. Thule apņemšanās pret ilgdzīvotspēju, funkcionalitāti un lietotājam draudzīgu dizainu nodrošina uzticamu pavadoni, lai uzlabotu jūsu āra dzīves pieredzi.

Lasīt vairāk

Jumta Kastes - Labas, Labākas un Labākās

Jumta Kastes - Labas, Labākas un Labākās

Jumta kastes – kā izvēlēties?
Jumta kastes ir praktisks risinājums, kas ikdienu padara komfortablāku. Jumta kastē var salikt priekšmetus, kurus mašīnā ir neērti pārvadāt, piemēram, zāles trimmeri, terases dēļus, ceļojumu somas u.c.

Izmērs un dizains
Izvēloties jumta kasti, vispirms uzdodiet sev jautājumu, ko tajā visbiežāk plānojat pārvadāt. Atkarībā no tā tad arī izvēlaties jumta kastes iekšējo izmēru. Jumta kastes var pielāgot jebkurai automašīnai. Ja nepieciešams, arī nelielam auto var uzstādīt liela izmēra jumta kasti. Tiesa gan - tas izskatīsies neproporcionāli.
Jumta kastes ir dažāda dizaina. Izvēlieties to, kas visharmoniskāk izskatīsies uz Jūsu auto jumta.

Materiāli
Jumta kastes izstrādā dažādi ražotāji. Zināmu zīmolu jumta kastēm ir vairākas priekšrocības.
Ražotāja Thule jumta kastes ir vienas no kvalitatīvākajām. Thule izstrādā jumta kastu līnijas Good, Better un Best. Latvijā populārākā ir Better līnija, jo šīs jumta kastes atbilst Best kvalitātes līmenim.
90% pircēju izvēlas Motion XT sērijas jumta kastes, jo tās nodrošina visas kvalitātes prasības. Thule jumta kastes ir izgatavotas no ABS plastmasas speciālā termokrāsnī. Tāpēc šī ražotāja jumta kastes ir izturīgas dažādos laikapstākļos – aukstumā, karstumā. Materiāls ir elastīgs, jumta kaste vides ietekmē neplaisās.

Furnitūra
Thule jumta kastēm tiek izmantota ļoti kvalitatīva furnitūra. Tām ir ērti stiprinājumi, tāpēc jumta kasti var viegli uzstādīt un noņemt. Jumta kastes uzstādīšana ir tik vienkārša, ka praktiski nav iespējams kļūdīties.
Tiek izmantotas stingras un triecienizturīgas eņģes, kas nodrošina jumta kastes ilgmūžību. Atbilstoši ekspluatējot, Thule jumta kaste kalpos apmēram 10-20 gadu.
Thule jumta kastēm ir veikti dažādi kvalitātes testi, piemēram, tās ir testētas vēja tunelī, mērot gaisa pretestība. Testu rezultātā Thule jumta kastes ir novērtētas kā vienas no klusākajām, jo gaisa pretestības ietekmē neveidojas troksnis. Protams, šis tests apstiprina arī šī ražotāja jumta kastu augsto izturību

Lasīt vairāk

Thule Velosipēdu Piekabes - kvalitāte, drošība un komforts visiem braucējiem

Thule Velosipēdu Piekabes - kvalitāte, drošība un komforts visiem braucējiem

Thule velopiekabes - Kāpēc izvēlēties?

Thule ir pasaules līmeņa zīmols, kas ir pazīstams ar savu kvalitāti un inovācijām. Thule velopiekabes atbilst un pārsniedz starptautiskos drošības standartus, nodrošinot mieru prātā. Vai nu jums ir nepieciešams pilsētas vai sporta piekabe, Thule piedāvā modeļus, kas apmierina dažādu dzīvesveidu un aktivitāšu prasības. Turklāt Thule nodrošina izcilu klientu atbalstu, palīdzot ar jebkādiem jautājumiem vai bažām.

Thule velopiekabes - Kā izvēlēties?

Sākumā ir svarīgi noteikt, vai jums ir nepieciešama piekabe pilsētas lietojumam, sporta aktivitātēm vai abiem. Thule piedāvā specializētas piekabes dažādām vajadzībām. Ņemiet vērā bērnu skaitu vai kravu apjomu, ko plānojat pārvadāt; Thule piedāvā vieta vienam vai diviem pasažieriem. Thule velopiekabes ir pieejamas dažādās cenās, nodrošinot kvalitāti un drošību dažādos cenu līmeņos. Vai jūs izpētat pilsētu vai nodarbojaties ar sporta aktivitātēm, Thule piedāvā velopiekabes, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Dizains

Thule velopiekabes ir izstrādātas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu vienmērīgu un drošu braukšanu. Thule Chariot modelis ir aerodinamiski izstrādāts, lai samazinātu pretestību un uzlabotu braukšanas efektivitāti. Pieejami dažādi krāsu un stila varianti, kas padara Thule velopiekabes gan funkcionālas, gan estētiski pievilcīgas.

Ērtums

Thule Chariot velopiekabes var viegli pārveidot no velopiekabes uz ratiem. Daudzas Thule velopiekabes ir kompakti salokāmas, kas atvieglo uzglabāšanu un pārvadāšanu. Thule inovatīvās sakabes sistēmas padara piekabes piestiprināšanu un atvienošanu no velosipēda ērtu.

Dažādas piekabes - Dažādi pielietojumi

 • Thule Chariot Cab ir plaša un izturīga, ideāli piemērota ģimenēm, kuras vēlas papildu glabāšanas vietu un komfortu diviem bērniem. 
 • Thule Chariot Lite ir viegla un daudzpusīga, ideāli piemērota ikdienas aktivitātēm un vieglai manevrēšanai. 
 • Thule Chariot Cross apvieno komfortu un elastību, piemērota gan pilsētas, gan braucieniem pa dabu. 
 • Thule Chariot Sport ir izcilas veiktspējas piekabe aktīvām ģimenēm, aprīkota ar premium funkcijām. 
 • Thule Coaster ir ekonomiska un uzticama, lieliska ikdienas pilsētas braucieniem. 
 • Thule Courier ir praktiska un daudzpusīga, ideāli piemērota kravu transportēšanai un dzīvnieku pārvadāšanai.

Drošības funkcijas

Visas Thule velopiekabes ir aprīkotas ar drošu 5-punktu drošības jostu sistēmu, lai nodrošinātu bērnu drošību. Palielināta redzamība ar reflektējošiem materiāliem un drošības karodziņiem papildus drošības nodrošināšanai arī nakts laikā. Izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas iztur dažādus reljefus un laika apstākļus.

Komforts

Thule Chariot piekabes ir aprīkotas ar regulējamām amortizācijas sistēmām, nodrošinot balansētu braukšanu. Tīkla logi un regulējamās ventilācijas spraugas nodrošina pareizu gaisa cirkulāciju un komfortu pasažieriem. Ergonomiski izstrādātas mīkstas sēdekļi nodrošina papildu komfortu ilgstošiem braucieniem.

Papildu funkcijas

Izmērīgs glabāšanas telpa uzkodām, rotaļlietām un citiem nepieciešamajiem priekšmetiem dažādās Thule velopiekabēs. Noņemami laika apstākļu segas un saules aizsargpārsegi aizsargā pasažierus no laika apstākļiem. Thule piedāvā plašu aksesuāru klāstu, lai pielāgotu jūsu velopiekabi, tostarp slēpošanas komplektus, bērnu karotes un daudz ko citu.

Atklājiet ideālo Thule velopiekabi savām vajadzībām un baudiet kvalitāti, drošību un komfortu katrā braucienā. Izmēģiniet Thule Chariot pilsētas un sporta velopiekabju pilno klāstu, lai atrastu ideālo pavadoni saviem piedzīvojumiem.

Lasīt vairāk

Thule Caprock Jumta Platformas - bagāžas risinājums nestandarta izmēriem

Thule Caprock Jumta Platformas - bagāžas risinājums nestandarta izmēriem

Thule Caprock - Kāpēc izvēlēties? Thule Caprock platformas ir universālas un piemērotas dažādu ekipējumu pārvadāšanai, sākot no velosipēdiem un kajakiem līdz kravas kastēm. Tās izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas iztur skarbos laika apstākļus un smagas kravas. Aerodinamiskais dizains samazina gaisa pretestību un troksni, uzlabojot degvielas ekonomiju un braukšanas komfortu. Thule Caprock platformas ir viegli uzstādāmas, un tās ražo Thule, pazīstams ar savu kvalitāti un inovācijām āra un transporta produktu jomā.

Thule Caprock - Kā izvēlēties? Pārliecinieties, ka platforma ir saderīga ar jūsu automašīnas marku un modeli, un ņemiet vērā priekšmetu svaru un izmērus, kurus plānojat pārvadāt. Izvēlieties platformu, kas atbilst jūsu vajadzībām, vai tā būtu konkrētam ekipējumam vai universālai izmantošanai. Pārbaudiet uzstādīšanas prasības un izvēlieties platformu, kas atbilst jūsu budžetam. Thule Caprock platformas ir pieejamas dažādos izmēros un cenās, lai atbilstu dažādām vajadzībām un finansiālajām iespējām.

Ērtums Thule Caprock platformas nodrošina ātru piekļuvi jūsu ekipējumam, padarot iekraušanu un izkraušanu vienkāršu. Modulārā sistēma ļauj pielāgot platformu ar dažādiem Thule aksesuāriem, nodrošinot, ka tā atbilst jūsu konkrētajām vajadzībām. Thule drošā stiprināšanas sistēma nodrošina jūsu ekipējuma stabilitāti transportēšanas laikā, sniedzot mieru katrā braucienā.

Lietošanas ērtums Thule Caprock platformas ir izstrādātas ar lietotāju prātā un ir vienkāršas lietošanā, pat tiem, kas pirmo reizi izmanto jumta bagāžniekus. Pilnīgas instrukcijas un tiešsaistes resursi palīdzēs jums uzstādīšanā un lietošanā. Platformas ir viegli tīrāmas un uzturamas, nodrošinot to ilgmūžību un uzticamību.

Materiālu kvalitāte Thule Caprock platformas ir izgatavotas no augstākās klases alumīnija, nodrošinot vieglumu un izturību. Materiāli ir izturīgi pret rūsu un koroziju, ideāli piemēroti jebkuriem laika apstākļiem. Platformas ir paredzētas intensīvai lietošanai un saglabā savu struktūru pat ekstremālos apstākļos.

Izturība Thule Caprock platformas ir izstrādātas ilgstošai lietošanai un saglabā savas īpašības daudzu gadu garumā. Katra platforma tiek rūpīgi testēta, lai nodrošinātu tās spēju izturēt aktīvu ceļojumu prasības. Thule nodrošina plašu garantiju, kas atspoguļo viņu pārliecību par produkta izturību un kvalitāti.

Izvēlieties Thule Caprock uzticamām un daudzpusīgām jumta platformām. Neatkarīgi no tā, vai esat piedzīvojumu meklētājs, sporta entuziasts vai nepieciešams papildu kravas vietas, Thule Caprock platformas piedāvā nepieciešamo kvalitāti un funkcionalitāti.

Lasīt vairāk

Thule Outset - Pirmā Telts uz Sakabes Āķa!

Thule Outset - Pirmā Telts uz Sakabes Āķa!

Thule Outset - Kāpēc izvēlēties?

Thule Outset ir pasaulē pirmā sakabes āķim piestiprināmā telts, kas nosaka jaunus standartus auto kempingam. Tā nodrošina augstāko komfortu ar pielāgotu matraci un iebūvētu apgaismojumu. Nepārspējamās ērtības nodrošina ātrā piekabināšana un atvienošana, ļaujot izveidot nometni dažu minūšu laikā un atbrīvot jūsu transportlīdzekli dienas izbraucieniem, atvienojot telti.

Thule Outset sakabes āķa telts ir revolucionārs risinājums auto kempinga entuziastiem, piedāvājot nepārspējamas ērtības, inovatīvu dizainu un brīvību izpētīt bez ierobežojumiem. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis kempinga entuziasts vai iesācējs, Thule Outset ir ideāla izvēle jūsu nākamajam piedzīvojumam. Thule Outset apvieno ērtības, inovācijas un augstas kvalitātes materiālus, lai nodrošinātu nepārspējamu kempinga pieredzi.

Dizains

Thule Outset raksturo kompakts, telpu taupošs dizains, kas nodrošina zemu iepakošanas augstumu, saglabājot skaidru aizmugures redzamību un zemu smaguma centru. Lietotājam draudzīgā uzstādīšana ietver teleskopiskās kājas un statīvu, kas ļauj to viegli uzstādīt uz nelīdzenas zemes.

Ērtība

Thule Outset piekabes stiprinājuma daudzpusība ļauj to viegli piestiprināt un atvienot, atšķirībā no tradicionālajām jumta teltīm. Kad telts ir uzstādīta uz zemes, jūs varat doties dienas izbraucienos bez papildu apjoma un svara, ko rada jumta telts.

Vienīgā telts pasaulē uz sakabes āķa

Thule Outset ir vienīgā telts, kas īpaši izstrādāta stiprināšanai pie sakabes āķa, piedāvājot unikālu un inovatīvu kempinga risinājumu. Šīs telts revolucionārā koncepcija savieno labākās jumta un āķa teltis, lai nodrošinātu augstāko kempinga pieredzi.

Kā jumta teltis atšķiras no sakabes āķa teltīm?

Sakabes āķa teltis, kā Thule Outset ir vieglāk uzstādīt un piekļūt, salīdzinājumā ar jumta teltīm, kurām nepieciešams kāpt augšup un lejup. Sakabes āķa dizains ļauj izmantot transportlīdzekli neatkarīgi no telts, nodrošinot lielāku elastību un pielāgošanos apstākļiem.

Materiāls

Thule Outset ir izgatavota no izturīgiem, laika apstākļu izturīgiem materiāliem, lai izturētu dažādus vides apstākļus. Tās vieglais, tomēr noturīgais rāmis nodrošina stabilitāti un vieglu transportēšanu, padarot to ideāli piemērotu piedzīvojumu meklētājiem.

Papildu funkcijas

Thule Outset ietver iebūvētos riteņus uz sakabes stieņa, kas ļauj viegli pārvietot telti. Statīvam ir līmeņošanas mehānisms, lai nodrošinātu stabilu uzstādīšanu arī uz nelīdzenas zemes. Plašais interjers piedāvā daudz vietas ērtai gulēšanai un uzglabāšanai, apmierinot vairāku kempinga dalībnieku vajadzības. 

Lasīt vairāk

Noma - Viss jūsu zināšanai

Noma - Viss jūsu zināšanai

Noma - kā tā strādā?

Mēs saviem klientiem piedāvājām arī nomas pakalpojumus situācijās, kad klients nevēlas pirkt jumta bagāžnieku, jo izmantos to tikai vienu vai dažas reizes. Pie mums ir iespējams iznomāt šādus produktus: Thule jumta šķērsstieņi Evo, Thule Motion 3 jumta kastes. Nomas cenā būs iekļauta gan uzstādīšana, gan noņemšana. Kā arī, produktus nebūs nepieciešams mazgāt vai tīrīt pēc lietošanas - to izdarīsim mēs. 

*Pirms plānojat nomāt šķērstieņus, lūdzu, konsultējieties papriekš ar mums, lai noskaidrotu, vai jūsu auto būs pieejama šķērsstieņu noma. 

Jumta kasti ir iespējams nomāt visiem un jebkuram auto, uz kura jau ir uzstādīti klienta stieņi.

Iespējams nomāt gan kasti, gan šķērsstieņus atsevišķi un kopā.

Cenas 

Cenas ir izteiktas minimālajā summā, par kādu ir iespējams nomāt produktus, un blakus tām ir cena par diennakti, kuru rēķina klāt tad, kad nomas termiņš pārsniedz minimālas summas iekļauto dienu skaitu. Piemēram, ja vēlaties nomāt jumta kasti Thule Motion 3 uz vienu, divām, trīs, četrām vai piecām dienām, tad cena būs nemainīgi 50€. Piemēram, ja jūs vēlaties nomāt kasti uz 10 dienām, tad cena būs 100€, jo par katru nākamo diennakti pēc piecām diennaktīm, tiek rēķināts klāt 10€ diennaktī.

Jumta kaste Thule Motion 3 (M,L,Xl,XXL) - 50€, diennaktī 10€. 

Jumta bagāžnieks/ šķērsstieņi auto ar paceltajiem reliņiem Thule Wingbar Evo Raised Rail - 50€, diennaktī 3€

Jumta bagāžnieks/ šķērsstieņi auto ar integrētajiem reliņiem Thule Wingbar Evo Flush Rail - 70€, diennaktī 5€

Jumta bagāžnieks/ šķērsstieņi auto ar fiksācijas punktiem Thule Wingbar Evo Fixed Points - 70€, diennaktī 5€

Jumta bagāžnieks/ šķērsstieņi auto ar pliku jumtu Thule Wingbar Evo Clamp - 70€, diennaktī 5€

Lasīt vairāk
+371 20611122 Pildas iela 16b, Rīga, LV-1035
       
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK